Paradise Island

Paradise Island 1.1.10

Przekształć wyspę w tętniący życiem kompleks turystyczny

Zalety

  • Sprawdzona formuła Sim City
  • Ładna, kolorowa grafika
  • Wiele rodzajów obiektów
  • Wakacyjny klimat

Wady

  • Nie wykracza zbytnio poza mechanizmy znane z SimCity

Bardzo dobry
8

Paradise Island to darmowa gra w stylu SimCity, w której naszym zadaniem jest zarządzanie i rozwijanie bazy wypoczynkowej na tropikalnej wyspie. Chodzi o osiągnięcie jak najwyższych zarobków pochodzących z turystyki. Jeśli masz ochotę sprawdzić się jako menadżer tropikalnego kurortu, pobierz Paradise Island.

W Paradise Island naszym celem jest przyciągnięcie turystów na wyspę. Aby tego dokonać, musimy zbudować odpowiednią infrastrukturę: hotele, kasyna, kąpieliska oraz dyskoteki i restauracje. Zarobionymi pieniędzmi trzeba odpowiednio zarządzać. Przydadzą się na nowe inwestycje oraz na naprawę istniejących obiektów. Przy odpowiednim zarządzaniu wyspa zaludni się i przekształci w nasze własne imperium letniskowe.

Paradise Island zawiera wszystkie niezbędne elementy dobrej symulacji. Znajdziemy tu rosnącą trudność, prostą i przyjemną grafikę oraz długi czas ewolucji kurortu. Gra przypomina produkcje spod znaku Sim City, jednak letnia tematyka i stylistyka wnoszą do niej dużo świeżości. Gra się bardzo dobrze, jednak jak to w przypadku takich produkcji bywa, łatwo jest stracić kontakt z rzeczywistością na długi czas. Na szczęście stan stworzonego kurortu można zapisać i kontynuować przy innej okazji.

W darmowej grze symulacyjnej Paradise Island sprawdzisz się jako menadżer i biznesmen. Wystarczy, że zamienisz wyspę w tętniący życiem kompleks turystyczny. Gra jest bardzo przyjemna, a dodatkowo uczy jak zarządzać zastanym kapitałem. Jeśli masz ochotę na SimCity w tropikach, pobierz darmową Paradise Island.

Paradise Island

Download

Paradise Island 1.1.10

Opinie użytkowników o Paradise Island